Участь у роботі Весняної школи молодого науковця при МОН

Участь у роботі Весняної школи молодого науковця при МОН

     Радою молодих вчених при МОН було організовано наступну школу для молодих вчених – Весняна школа з тематикою «Інноваційно-науковий простір дослідника ХХІ ст.». З нашої Львівської медичної академії участь взяли к.б.н. Сушко О.О. викладач кафедри фундаментальних дисциплін та Гутей Г. М. викладач кафедри клінічного медсестринства, акушерства та гінекології.

     Це були насичені п’ять днів навчання. Дружня атмосфера, активна комунікація, обмін досвідом між учасниками дало поштовх до нових звершень в царині науки, для когось це захист кандидатської роботи, для когось – братися за написання докторської. Професійні лектори та хороша робота організаторів дозволили провести онлайн школи так, ніби це була реальна зустріч однодумців.

     Ольга Кулініч, доктор юридичних наук, провела для учасників лекцію на тему: «Політика в сфері інтелектуальної власності та перспективи комерціалізації результатів наукових досліджень в Україні». На сьогодні знання зі захисту прав інтелектуальної власності, які діють в університетському середовищі, дозволять надавати консультативну допомогу та підтримку науковцям, винахідникам та стартапам.

     Люди хочуть жити в епоху актуального. Сьогодні важливим – є дійсне. Нове – це вже старе. Дійсне – актуальне! Віктор Мозговий, доктор педагогічних наук, професор кафедри культурології виступив з дуже актуальною та важливою лекцією «Професійний егоцентризм». Лекція була живою, діалог з лектором та влучними прикладами дозволили краще зрозуміти представлену тему. Кожен взяв на замітку, що поєднання психологічних досліджень та професійна діяльність викладача закладу вищої освіти є важливим аспектом для встановлення молодого науковця, особливо при різноманітних змінах у законодавстві, під час дистанційної роботи та життя в інформаційній епозі.

     Учасники школи мали можливість заслухати Марину Пічугіну, кандидата економічних наук, доцента кафедри менеджменту з дуже цікавою та інформативною лекцією на тему «Особливості застосування методів форсайт-досліджень». Слухачі мали змогу дізнатись, що ж таке Foresight і як використовувати активний прогноз, передбачення розвитку конкретної ситуації в науці, бізнесі тощо.

     На завершення навчання в школі Валерія Ковач, доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук, координатор проєктів PURE EARTH в Україні виступила з темою: «Досвід участі в грантах НАТО за програмою «Наука заради миру». Учасники отримала надзвичайну можливість отримати знання про всі етапи і процеси у написанні та отримані грантів 

Участь у роботі Весняної школи молодого науковця при МОН

Участь у роботі Весняної школи молодого науковця при МОН

Участь у роботі Весняної школи молодого науковця при МОН