масажний центр

     У жовтні 2021 року у КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського” створено навчально-практичний масажний центр. Це допомагає здобувачам освіти, а також усім охочим здобути теоретичні знання та кваліфіковані практичні навички різних видів масажу.

     Тренінговий центр забезпечений шістьма масажними столами та усім необхідним обладнанням для практичних занять.

    Під час курсів здобувачі освіти отримують базові теоретичні знання із анатомії людини про кісткову, м’язову та нервову систему, а також теоретичні основи масажу. Слухачі курсів мають змогу відпрацьовувати у навчально-практичному масажному центрі усі практичні прийоми різних видів масажу: класичного, сегментарно-рефлекторного, лімфодренажного, антицелюлітного, спортивного, баночного, медового, косметичного.

     Курси масажу проводить Зелінський Андрій Віталійович, випускник Львівського державного інституту фізичної культури, викладач вищої категорії, викладач-методист КЗВО ЛОР “Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського”, стаж роботи 33 роки, автор програми з масажу для студентів з вадами зору. Викладає масаж з 2007 року (з першого набору студентів з вадами зору у Львівській медичній академії ім. Андрея Крупинського) і по теперішній час. У 2003 р. закінчив курси масажу при кафедрі фізичної реабілітації ЛДІФК  та отримав кваліфікацію “Методист з лікувального та спортивного масажу”. У 2009 р. пройшов курси при кафедрі валеології та спортивної медицини ЛДУФК з лікувального та спортивного масажу при захворюваннях, пошкодженнях опорно-рухового апарату і внутрішніх органів