Першого вересня 2021 р. у групі ІІ СО-11 під керівництвом куратора С. Л. Назар відбулась академічна виховна година, присвячена 30-річчю Дня Незалежності нашої держави.

     У Львівській медичній академії імені Акдрея Крупинського відбулася зустріч студентства з представниками благодійного фонду «Легіон світла»: директором Романом Гоменюком та Чорновус Наталією – адвокаткою , членом комітету медичного , фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.
      В умовах сьогодення дедалі більшого впливу на соціум набуває механізм подачі спотвореної інформації, що стає ефективним засобом маніпуляції свідомістю. Студентська молодь отримує необмежений та неконтрольований доступ до різноманітної інформації і, окрім виховання в сім’ї, потребує роз’яснень щодо застосування цієї інформації.
     Саме тому, завдяки співпраці Академії з ГО «Легіон світла » , молодь відчує зацікавленість до своєї особи, зросте відповідальність до життя свого та оточуючих, та зрозуміє, що є рівноправним членом суспільства.

     Студенти першого курсу Львівської медичної академії ім. Андрея Крупинського мали прекрасну нагоду відвідати Львівську національну філармонію імені Мирослава Скорика. Сучасні та класичні українські хіти для юних поціновувачів музики виконували провідні співаки філармонії.

     Вдячні колективу Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика за теплий прийом, розвиток української культури, створення гарного настрою та гарну співпрацю з Академією.

Львівську національну філармонію імені Мирослава Скорика

Батьківські збори

     11 березня 2021 року відбулись батьківські збори для груп студентів, які навчаються на першому курсі на основі базової середньої освіти. Зустріч з батьками відбувалася в он-лайн режимі в Zoom.

     Обговорювались підсумки першого семестру 2020-2021 н.р. і питання адаптації студентів до роботи у віртуальному освітньому середовищі.
     Метою зустрічі було отримати зворотній зв’язок від батьків щодо реалізації освітнього процесу в Академії, рекомендації та побажання з реалізації основних компонентів освітньої програми та програмних результатів навчання. А також,ознайомлено з критеріями оцінювання, поняттям про академічну доброчесність та залученням до формування індивідуальної освітньої траєкторії кожного студентами, шляхом вибору дисциплін. Студентоцентрований підхід реалізується через індивідуальну роботу з кожним студентом окремо, через консультації та додаткове роз’яснення матеріалу.

     Сьогодні  у студентів Львівської медичної Академії ім.Андрея Крупинського відбулась цікава зустріч з братом Остапом з Центру Студентського капеланства.
    Студентам розповіли про роботу Центру та діяльність студентського капеланства. Зацікавлення викликала інформація щодо таких проєктів, як: театр «САД», простір «DoBro”, активний відпочинок, поїздки на Схід з вертепом та відпочинок в Карпатах.