I Міжнародний конгрес Family DOC congress “WORDL THROMBOSIS DAY 2022”

Цього року Україна відмічає 6 річницю приєднання до всесвітнього руху World Thrombosis Day! Викладачі кафедри лабораторної медицини Різун Г.М., Менів Н.П., Федорович У.М. прийняли участь у I Міжнародному конгресі Family DOC congress “WORDL THROMBOSIS DAY 2022”, секція внутрішні хвороби з 13 по 15 жовтня 2022 року:  VI науково-практична конференція, присвячена Всесвітньому дню тромбоза “Тромбопрофілактика в Україні. Сучасні світові тенденції».

ГК МедЕксперт акредитована акредитаційною радою по безперервній медичній освіті організовує та проводить освітні заходи на міжнародному рівні в рамках безперервної медичної освіти.

З вступним словом виступив Олександр Пархоменко – чл. кор. НАМНУ, професор, президент Асоціації фахівців з невідкладної кардіології, керівник відділу реанімації та інтенсивної терапії ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України».

Open Your Eyes to Thrombosis 1 з 4 людей у ​​всьому світі помирає від станів, викликаних тромбозом. Більше10 мільйонів людей помирає від тромбозів щорічно. І вражає той факт, що лише в США до 900 000 людей щорічно уражаються згустками крові; близько 100 000 цих людей помруть, що більше, ніж загальна кількість людей, які щороку втрачають своє життя через СНІД, рак молочної залози та аварії автомобіля разом узяті.

Всесвітній день боротьби з тромбозом (WTD), який відзначається 13 жовтня, привертає увагу до тромбозу, який часто забувають і неправильно розуміють. Проводячи тисячі освітніх заходів у країнах по всьому світу, WTD та його партнери приділяють глобальну увагу тромбозу як актуальній та зростаючій проблемі охорони здоров’я.

Глобальна мета Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я щодо скорочення передчасної смертності від неінфекційних захворювань на 25 відсотків до 2025 року, а також Тринадцяту загальну програму роботи Всесвітньої організації охорони здоров’я на 2019–2023 роки, Дорожню карту Монтевідео щодо НІЗ на 2018–2030 роки та Політична декларація Третьої зустрічі високого рівня ГА ООН щодо НІЗ.

Захід внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році під номером 537 (розділ IV). ТОВ «Група компаній МедЕксперт» зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. № 725 з набуттям офіційного статусу під номером 1043.