З 18 по 24 листопада відбувся триденний тренінг «Комплексний підхід до реабілітації для медсестер: від оцінки навичок до пацієнтоорієнтованого догляду», організований у рамках проєкту «Реабілітація травм війни в Україні» за підтримки Швейцарії, Європейського Союзу та Nova Ukraine.
Тренінги проводив ЕНДРЮ СКЕНЛОН, доктор медсестринської практики Колумбійського університету (Нью-Йорк, США) та доктор філософії Університету Ла Троб (Австралія), старший викладач Школи медсестер і акушерок Університету Ла-Тробе, практикуючий медбрат з більш ніж 30-річним стажем клінічної практики в Австралії та США. Ендрю Скенлон є консультантом Реабілітаційної лікарні Суннаас в Осло, Норвегія, є учасником українсько-норвезьких проектів з реабілітації та реабілітації після військових травм, де він продовжує вдосконалювати та покращувати стандарти медсестринської практики та освіти по всій Україні.
Від Академії взяли участь:
• Наталія Рудакова – PhD в галузі знань” Освіта/Педагогіка”, викладач кафедри психічного і фізичного здоров’я, керівник напряму ” Освіта сестер/ братів медичних в реабілітації” проєкту” Реабілітація травм війни”
• Ольга Кузьменко – викладачка кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я, магістр медсестринства
Метою заходу було вдосконалення знань і навичок медичних працівників у сфері реабілітації, зокрема, у роботі з пацієнтами, які постраждали внаслідок війни. Практичні вправи, лекції та унікальні методики допомогли зрозуміти, як важливо діяти цілеспрямовано і підтримувати себе та інших у процесі відновлення. реабілітації, які спрямовані на створення ефективної системи пацієнтоорієнтованого догляду.
Висловлюємо щиру подяку організаторам, тренеру Андрю Скенлон і кожному учаснику за цей унікальний досвід.