24 березня 2023 року проведено засідання кафедри соціально-гуманірарних дисциплін. Спільно переглянуто і обговорено ОПП усіх спеціальностей Академії.Проаналізовано матриці(таблиці). Напрацьовані та сформовані рекомендації для робочих груп у навчальному закладі…

Читати даліЗасідання кафедри “ООП усіх спеціальностей”

На кафедрі у режимі онлайн було проведено відкрите заняття з англійської мови у групі стоматологів. Викладач-методист Хміляр І.Р. 

Читати даліЗаняття з англійської мови

На кафедрі соціально-гуманітарних дисциплін проведено методичний семінар і обговорено актуальні питання компонентів ОПП у підготовці медичних сестер. Доповідач доктор філософії Хміляр Ірена.

Читати даліМетодичний семінар на тему “Наукова компонента освітньо-професійної програми підготовки медичних сестер у системі вищої освіти України за другим рівнем вищої освіти”

     24.03.2023 р., доктор філософії, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, Ірена Хміляр, провела відкрите онлайн-заняття з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» на тему: «Structure of the Tooth /…

Читати даліПоказове заняття викладача Хміляр І.Р. (24.03.2023 р.)

20 березня керівник гуртка "Зі скарбниці українського мистецтва" Голод О.О. і керівник групи ІМС11+ІАК Борщ І.С. провели пізнавальні екскурсії Львовом. Відвідали історичний музей, гарнізонний храм Петра і Павла.

Читати даліEкскурсії Львовом

15.03.2023. Керівник гуртка "Із скарбниці українського мистецтва" Голод Оксана провела екскурсію з групами 2 СОф і 2 СТф. Ознайомила з історією міста Львова. Відвідали аптеку- музей «Під чорним орлом».

Читати даліЕкскурсія з групами 2 СОф і 2 СТф

Проведено відкрите заняття з англійської мови викладачем кафедри, викладачем-методистом Халавкою Оксаною Анатоліївною. 

Читати даліВідкрите заняття з англійської мови

У лютому 2023 р. викладачем кафедри Голод Оксаною, керівником гуртка "Зі скарбниці українського мистецтва" проведені екскурсії Львовом із студентами Академії. 

Читати даліЗі скарбниці українського мистецтва