Доброчинна акція на допомогу онкохворим дітям

Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки» запрошують з 1 по 30 вересня 2021 року долучитись до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Зібравши їх, банк перераховує кошти онкохворим дітям. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

У рамках цієї акції викладач кафедри фундаментальних дисциплін Борщ І.С., студентки групи ІІІ МС-13 Сахарнацька Діана та Лупей Вікторія, 10 вересня 2021 провели “Лекцію благодійності” серед студентів та викладачів академії. На лекції було сказано, чому допомагати іншим важливо та як допомагати об’єднуючись.

Об’єднаймо сили усієї країни заради майбутнього сотень українських дітей!