09.11.20 року. Засідання методичного семінару кафедри

09.11.20 року відбулось планове засідання методичного семінару кафедри в режимі Оnline (zoom), представляли свої доповіді: 1. Неділько Р., Безкоровайна У. – “Аналіз, імплементація вибіркових дисциплін кафедри в освітній процес ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія ім. Андрея Крупинського» 2. Кузьменко О., Музика О., Палагіцька О. –“Методика подачі матеріалу з техніки миття та обробки рук – протидія пандемії COVID – 19” та різне.      На засіданні були присутні внутрішні стейкхолдери – здобувачі вищої оосвіти груп: ІІ МС 31 Вовк М.- головна сестра медична КНП 3-я міська поліклініка м. Львова, І МС 31 Касперська Г. – головна сестра медична КНП ЛОР “Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю.Липи”, ІІІ МС 21 – Панчоха Р., ІІІ МС 12 – Дрофіч О. і зовнішній стейкхолдер – Качор В. – магістр медсестринства, старша медсестра кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокарда КНП 8 МКЛ. Стейкхолдер Вовк М. зауважила, що кафедра є прогресивною і рухається у правильному напрямку. Вибіркові дисципліни, що аналізувались на методичному семінарі є актуальними для практичної медицини і вони забезпечуть Hard Skills здобувачів вищої освіти ЛМА. Дрофіч О., студентка ІІІ МС 12, подякувала викладачам кафедри за те, що вони беруть до уваги бажання студентів щодо формування індивідуальної освітньої траєкторії і залучають їх до обговорення таких важливих тем, як вибіркові дисципліни.