Звіти магістрів першого року навчання

07.06.2023 року на засіданні кафедри звітували магістри першого року навчання: Беднарчук Оксана Ігорівна, тема магістерського дослідження – Впровадження механізмів врегулювання спеціальності подологія, науковий керівник к.держ.упр Юристовська Н.Я, Дрофіч Ольга Тарасівна, тема магістерського дослідження – Медсестринський менеджмент при потребах пацієнтів хворих на цукровий діабет І та ІІ типів. Особливості фахових компетентностей сестри/брата медичних, науковий керівник к.держ.упр Неділько Р.В., Дубас Юлія Ігорівна, тема магістерського дослідження – Особливості роботи сестри/брата медичних первинної ланки з пацієнтами похилого та старечого віку, науковий керівник к.держ.упр. Яремчук О.В., Максименко Тетяна Михайлівна, тема магістерського дослідження – Менеджмент медсестринcської допомоги в кардіологічних стаціонарах, науковий керівник к.держ.упр. Дуб Н.Є., Мацько Діана Романівна, тема магістерського дослідження – Роль сестри/брата медичних у цивільній медицині України у часі війни, науковий керівник к.держ.упр. Неділько Р.В., Марченко Наталія Олександрівна, тема магістерського дослідження – Управління медсестринською діяльністю в медичній діагностиці, науковий керівник к.держ.упр. Безкоровайна У.Ю., Піддубна Інна Анатоліївна, тема магістерського дослідження – Впровадження медсестринського процесу в спеціалізованих відділеннях кардіологічного профілю, науковий керівник к.держ.упр. Безкоровайна У.Ю., Аврамченко У.В., тема магістерського дослідження – Управління якістю акушерської допомоги в Україні на сучасному етапі , науковий керівник к.держ.упр. Дуб. Н.Є.

Магістранти першого року навчання виконують свої дослідження відповідно до плану-графіку. Колектив кафедри бажає успіхів магістрам групи І МС 31 успішно завершити їхні дослідження.