Зустріч здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівня освіти з п. Михайлом Ловгою

В рамках співпраці з зовнішніми стейкхолдерами кафедрою клінічного медсестринства, акушерства та гінекології та кафедрою внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я була проведена зустріч здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівня освіти з п. Михайлом Ловгою нейрохірургом Центру нейрохірургії дитячої Лікарні Святого Миколая у Львові.

Здобувачі освіти ознайомилися з роботою відділення, поспілкувалися з фахівцями медиками та пацієнтами. Також, під керівництвом сестер медичних, мали змогу виконати ряд медсестринських маніпуляцій. Зустріч прошла цікаво та активно. Здобувачі освіти вдячні медичному персоналу Центру нейрохірургії дитячої Лікарні Святого Миколая у Львові.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.