Зустріч з випускниками

      У червні 2023 р. в урочистій обстановці 24 випускники ЛМА імені Андрея Крупинського  отримали дипломи бакалавра фармації. Трирічна праця  колективу Академії забезпечила випуск кваліфікованих, потрібних для практичної фармації спеціалістів. Як їм ведеться у дорослому, фармацевтичному  житті, чи задоволені з вибору професії? 

       14 листопада 2023 р. викладачі кафедри фармації та здобувачі освіти фармацевти отримали відповідь на запитання: наші випускники влилися в фармацевтичну спільноту, продовжують навчатися та із задоволенням згадують роки навчання в Академії.

        За дорученням своїх колег Соломія Білик, Андріана Сотурчак, Наталя Шабаранська та Наталя Цюник  взяли участь у круглому столі, розповіли про свою працю в аптеках, поділилися викликами з якими зустрілися при спілкуванні з відвідувачами аптек, виконанні нелегких професійних обов”язків. Більш активними у запитаннях були третьокурсники, багато з яких в поза- навчальний час працюють в аптеках на посадах фасувальників та здобувають практичний досвід. 

       Варто відзначити, що наші вихованці, спеціалісти, були безпосередні, усміхнені та запевнили присутніх, що мрії про професію сповнилися, вони вміють та можуть себе реалізувати в системі охорони  здоров”я. Серед побажань здобувачам освіти прозвучало: систематично вчитися, доповідати на заняттях та конференціях, бути рішучими та інтенсивно вдосконалюватися у всіх напрямках. Прийнято рішення організовувати такі круглі столи регулярно.