Зустріч з випускниками з порушенням слуху 25.05.2023

Студенти групи ІІ ЛД12 зустрілися з випускниками попередніх випусків здобувачів освіти з порушенням слуху. На зустрічі були присутні Вишневська Юлія (2002 рік випуску), Чубик Світлана (2002 рік випуску), Каплун Світлана (2006 рік випуску), Соценко Іванна (2009 рік випуску), Кашуба Софія (2021 рік випуску).

Мабуть, кожному знайоме – коли бачишся із хорошим другом і не можеш наговоритися… Так було і в цей день. Кожен поділився своєю історією, своєю адаптацією в роботі, проблемами, атмосферою в колективі, спогадами зі студентського життя, згадали викладачів та веселі моменти.

Слова однієї із випускниць, Юлії Вишневської: «Ми пишаємось тим, що у м. Львові є можливість працювати в лабораторіях людям з порушенням слуху. В інших містах з цим є проблема. Треба вчитись, перепитувати, коли щось не зрозуміли, не знеохочуватись, далі досягати цілей». Світлана Чубик додала: «В житті може траплятись різне, ви можете ставитись із упередженням, але ніколи не дозволяйте собі «забитись у куток». Кожна людина має гідність і себе варто відстоювати». Випускники запропонували шляхи покращення підготовки здобувачів з порушенням слуху в Академії.

Цінний досвід та поради стануть корисним внеском для реалізації освітнього процесу в Академії.