Зустріч з Президентом Львівської обласної Асоціації медичних сестер

Робочий тиждень в Академії почався активно і насичено!

До нас завітала Ірина Шевчук – Президент Львівської обласної Асоціації медичних сестер, в.о. експерта з медсестринства ДОЗ ЛОДА, викладач Львівського державного медичного коледжу післядипломної освіти, магістр медсестринства, 2-разова випускниця ЛМА.

Захід організували і провели викладачі кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров`я.

Пані Ірина для викладачів та студентів Академії провела зустріч-лекцію на тему: «Управління якістю та організація роботи медсестринської служби Львівської області».

Академічна спільнота мала можливість дізнатися про сучасні виклики та зміни в практичному медсестринстві. Зустріч відбулася на найвищому професійному рівні.

Дякуємо всім учасникам!

Разом до перемоги!