Зустріч з нашими захисниками

     7 листопада 2023 року у приміщенні Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського відбулась зустріч здобувачів освіти Відділення №1 та Відділення №2 з керівником рекрутингового центру ІІІ штурмової бригади, молодшим сержантом Павлом Дьокіним.

    Діючий військовий розповів присутнім на зустрічі здобувачам, викладачам та членам адміністрації про свій бойовий досвід та бачення ситуації на фронті військовими, про важливість волонтерської допомоги та підтримки ЗСУ. Павло подякував молодому поколінню за їх небайдужість та патріотичність, закликав здобувати освіту, щоб ставши професіоналами, мати можливість максимально допомагати у пришвидшенні нашої перемоги.

    Виступила кандидат наук з державного управління (доктор філософії), завідувач кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я Роксолана Неділько, яка розповіла присутнім про роботу, яка ведеться в Академії для підтримки ЗСУ та активну участь у ній викладачів та здобувачів освіти.

    Зустріч організували та провели викладач циклової комісії стоматологічних дисциплін Світлана Назар та завідувач Відділення №2 Ольга Задорецька.