Зустріч-бесіда із братом Остапом із Центру Студентського капеланства

У конференцзалі Львівської медичної академії в рамках виховної роботи наприкінці лютого 2021 року, куратором групи І МС 11 Голод Оксаною та деканом факультету 2 Дуб Наталією Євстахіїною було організовано та проведено цікаву зустріч-бесіду із братом Остапом із Центру Студентського капеланства.  Також були запрошені представники адміністрації вузу та всі бажаючі студенти.

Цікавою та змістовно-виховною для студентів була інформація про діяльність  студентського капеланства, проектів: театр-«Сад», простір -«Добро», екскурсійні  відпочинкові студентські тури в Карпати, просвітні поїздки на східні терени України з театралізованим вертепом.

Культурний розвиток сучасної молоді у різних його проявах є одним із пріоритетів реалізації   державної  молодіжної політики в умовах децентралізації та в освітньому просторі.