Знайомство з роботодавцями

Студенти-фармацевти знайомляться з працедавцями

     В кінці  грудня 2022 р. студентка групи ІІІФМ Роксолана Гавірко була запрошена на зустріч з керівництвом провідної фармацевтичної компанії «Подорожник». Враження Роксолани: 

     Фармацевтична компанія «Подорожник» є дуже перспективною компанією, в першу чергу для нашого працевлаштування. В мережі постійно відкриваються нові аптеки і є потреба в кадрах. На зустрічі з виконавчим директором п.Тарасом  Колядою та відповідальною за роботою з персоналом п.Марією Скринник були обговорені питання щодо росту у компанії «Подорожник» фармацевтів, які працюють за першим столом, а також  представників інших спеціальностей, котрі можуть розвиватися всередині компанії. Це було цікаво, бо серед присутніх були не тільки студенти фармацевти, але і представники Національного університету імені Івана Франка. Нас також цікавили  питання, як освітній ступінь впливає на посаду і кар’єрний зріст. Відповідь була досконалою, зрозумілою  та дуже щирою.   Студенти почули про проблеми роботи аптек під час воєнного стану та шляхи надання якісної фармацевтичної допомоги. П. Тарас Коляда наголосив, що двері компанії завжди відкриті для мотивованих молодих спеціалістів.

      Такі зустрічі є дуже корисними для нас, випускників Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, для вибору  місця майбутньої роботи.