Засідання Ради молодих учених 23.03.2021

Ухвала РМУ (протокол №5 від 24.03.2021)

Про регіональну зустріч Рад молодих учених Львівської області при Міністерстві освіти і науки України

17 лютого 2021 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась Регіональна зустріч Рад молодих учених Львівської області. На зустрічі були присутні представники Рад молодих учених Львівської області, представники Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (РМУ при МОН).

Делегатами від Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського  були Ольга Ільчишин, голова ради молодих учених Академії, та Ольга Сушко, кандидат біологічних наук, викладачка Академії.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка» – Демидов Іван Васильович. Після цього відбулась презентація діяльності РМУ при МОН. Про мету, задачі, основні напрямки функціонування Ради розповіла Голова Ради молодих учених при МОН – пані Олеся Ващук. Пані Анастасія Сімахова та пан Андрій Хорольський представили проєкти Ради. В обговоренні брали участь пані Єлизавета Коць та пані Ольга Мельничук-Сушко, які поділились досвідом участі у першій Зимовій офлайн Школі молодого науковця, а також розповіли про свою концепцію Офісу вченого.

У другій частині зустрічі відбулась презентація діяльності Рад молодих учених закладів вищої освіти, науково-дослідних установ.

Третя частина зустрічі була присвячена обговоренню основних викликів та проблем, що стоять перед молодими науковцями, а також ініціатив з боку РМУ при МОН. Зокрема, було розглянуто питання залучення представників від Рад молодих учених та інших об’єднань до Вченої Ради установ, посилення співпраці між Радою молодих учених області з органами влади, об’єднання молодих вчених на регіональному рівні у Раду молодих вчених Львівської області, створення конкурсів та цільових програм з підтримки молодих науковців на регіональному рівні, також підняті питання покращення соціального становища молодих науковців і шляхи залучення молоді до наукової діяльності.

Проведення цього заходу посприяло активному стимулюванню професійної діяльності молодих вчених, підвищило їх фаховий рівень і розкрило їх творчий та професійний потенціал.

За результатами проведення регіональної зустрічі у Львівській області створено ініціативну групу з утворення Ради молодих учених Львівської області при обласній державній адміністрації.

Окрім цього, проведення зустрічі стало запорукою для посилення комунікацій, обміну досвіду між молодими науковцями регіону з метою створення конкурсів та програм підтримки для молодих науковців.

Рада молодих учених Академії прагне налагодити зв’язки на регіональних рівнях з радами молодих вчених, науковцями, творчою молоддю та створити міцну національну мережу, що об’єднує молодих вчених України та допомагає реалізувати їх потенціал.

Продовжуємо працювати вже з новими знаннями і рухаємось далі !!!

Засідання Ради молодих учених 23.03.2021