Засідання Ради молодих учених 17.02.2021

Ухвала РМУ (протокол №4 від 17.02.2021)

Реєстр Ради молодих учених Академії у РМУ при Міністерстві освіти і науки України

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

11.02.2021 року відбулася Перша зимова школа молодого науковця у засніженому Славську, організатором якої є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Делегатом від Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського була Ольга Сушко, кандидат біологічних наук, викладачка Академії. Щиро дякуємо голові РМУ при МОН – пані Олесі Ващук за організацію цієї школи, обмін досвідом, поради для успішної наукової діяльності та свіжу точку на питання «хто ж такий сучасний науковець?». На зустрічі обговорювали актуальну тему про місце молодого ученого у віртуальному просторі, правильне застосування сучасних технологій для створення персонального бренду науковця, вміння використовувати знання для представлення та просування своїх думок у суспільстві, зокрема товариству науковців. Після цього відбулася лекція про «Застосування інструментів Google (Google Академія, Google Public Data)», що дало змогу розширити знання про цифрові інструменти для підвищення ефективності науковця.

«Роби себе сам – інакше це зроблять інші» – ця теза стала заспівом лекції, яка присвячена Self-made науковця. Що це таке? Це унікальна програма підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти наукових установ України. Учасники ознайомились з новітніми тенденціями розвитку професії вченого та вимог, які висуваються до них відповідно до норм чинного законодавства. Визначили шляхи способів забезпечення підвищення професійної компетентності науковцями самотужки, забезпечення систематичного комплексного розвитку науковця та утвердження його особистості серед наукових кадрів України. Під час викладення матеріалу лектор ділився власними «кейсами», що дало змогу учасникам застосувати отримані знання у професійній діяльності. Наприкінці було жваве обговорення та обмін думками, враженнями, емоціями від отриманих знань.

Засідання Ради молодих учених 17.02.2021