Засідання наукового студентського товариства «Лабораторна діагностика» на тему “Сепсис”

     25 вересня 2023 року на кафедрі лабораторної медицини відбулося перше у 2023-2024 н.р. засідання наукового студентського товариства «Лабораторна діагностика» на чолі з очільницею товариства Менів Н.П. 

    До міжнародного дня боротьби із сепсисом прослухано доповіді членкинь товариства, студенток групи ІІЛД11 Хомин Марії на тему: «Актуальність сепсису. Його види» та Липи Христини на тему: «Симптоми сепсису». Доповідачі підготували цікаві мультимедійні доповіді в яких висвітлили питання вагомості проблематики патологічного стану «сепсис», основні аспекти розвитку сепсису, доцільність імунізації та вчасне лікування інфекційних захворювань, а також актуальність публічної освіти та підвищення усвідомленості громадськості щодо симптомів сепсису та важливості наданні швидкої медичної допомоги та лікування. 

    У підсумку заслухано доповідь завідувача кафедри лабораторної медицини Уляни Михайлівни Федорович щодо пожвавлення глобальних дій проти сепсису через  Берлінську декларацію про сепсис.

   Засідання було цікавим та пройшло у невимушеній та креативній атмосфері. Щира подяка очільниці товариства Наталії Павлівні Менів та доповідачам Хомин Марії та Липі Христині.