Засідання науково-методичної ради України

Вітаємо Оксану Сидор, викладача кафедри лабораторної медицини, заступника декана факультету 2, секретаря робочої групи з розробки Стандарту ФПО спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування, з достойною нагородою!

27 березня 2024 року відбулось підсумкове засідання сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради МОН України. З вітаннями та словами подяки за активну участь у розробці стандартів ФПО виступили: генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Олег Шаров та координатор сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Володимир Зелений. На засідання запрошено 10 найактивніших осіб, з числа розробників стандартів ФПО. Усіх відзначено Подяками, які вручив заступник Міністра Дмитро Завгородний разом з головним спеціалістом відділу фахової передвищої освіти Тетяною Котляровою.