Засідання Міждисциплінарного студентського наукового товариства “Панацея”

02.12.2021р відбулося розширене засідання Міждисциплінарного студентського наукового товариства “Панацея” кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я у змішаному форматі присвячено Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом “Міфи та реальність про ВІЛ-інфекцію/СНІД”. Студентська науково-пошукова команда розробила авторський анонімний опитувальник, що стосувався знань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІД серед молоді та опрацювали інші інформаційні джерела, на основі чого було підготовлено доповіді , які представлено на засіданні СНТ, а саме:
  1. Історія та розвиток ВІЛ-інфекції/СНІДу. Аналіз статистичних даних. Доповідачка: Діана Сахарнацька, студентка гр.ІІІ МС 13. Науковий керівник – Андрій Бялий .
  2. ВІЛ -інфекція/СНІД – дослідження проблематики. Доповідачка: Ірина Грицай, студентка гр. ІІІ МС 11 Науковий керівник – Наталя Фітьо
  3. Вивчення дерматологічних аспектів ВІЛ-інфекції. Доповідачка Роксолана Панчоха , студентка групи ІV МС 21 Науковий керівник – Зоряна Костів.
  4. Аналіз статистичних даних щодо знань профілактики ВІЛ -інфекції /СНІДу серед молоді. Доповідачка: Аліна Гурелич, студентка гр. ІV МС 21 Науковий керівник – Зоряна Костів.