Засідання Міждисциплінарного студентського наукового гуртка“Панацея”

11.04.2023 відбулося розширене засідання Міждисциплінарного студентського наукового гуртка “Панацея” кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я у змішаному форматі присвячено Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом “Туберкульоз і сьогодення.Актуальні питання”. Студентська науково-пошукова команда розробила авторський анонімний опитувальник, що стосувався знань профілактики туберкульозу серед школярів 10-11 класів СЗО м.Львова та опрацювали інші інформаційні джерела, на основі чого було підготовлено доповіді, які представлено на засіданні СНГ, а саме:

1. Історія та розвиток туберкульозу. Доповідачка: Наталія Парус, студентка гр.ІІ МС 11. Науковий керівник – Ірина Тверда .
  2. Відомі люди в історії, які хворіли туберкульозом. Аналіз статистичних даних за період 2021-2023рр по Львівській обл.та Україні щодо проблеми туберкульозу. Доповідачка: Діана Стельмах, студентка гр. ІІ МС 11 Науковий керівник – Андрій Бялий.
  3. Аналіз статистичних даних щодо знань профілактики туберкульозу серед школярів 10-11 класів СЗО м.Львова. Доповідачка: Анастасія Кольцун, студентка гр.ІІ МС 12. Науковий керівник – Ірина Тверда .