Засідання міждисциплінарного студентського наукового гуртка “Панацея”

21.12.2023 року відбулося чергове засідання міждисциплінарного студентського наукового гуртка “Панацея”. Засідання було приуроченно до Міжнародного дня профілактики ВІЛ-інфекції на тему: “ВІЛ-інфекція /СНІД виклик сьогодення в Україні та Львівській області”.

Зі вступним словом виступив керівник наукового гуртка Бялий А.О. Членкині наукового гуртка , а саме 1-Писанчин Віра, Яцків Марії, Сулим Юлії, Кочержук Юлії – здобувачі вищої освіти групи І МС 21, поділились своїми пошуково-аналітичними доповідями, а також доповіли про результати власних досліджень які проводили серед школярів та здобувачів перших курсів Академії .

Незважаюче на те, що доповідачки тільки розпочали заняття у гуртку, вони змогли висвітлити питання актуальності проблематики ВІЛ-інфекції /СНІДу, грунтовно провели аналіз результатів статистичних даних та результатів анонімного опитування. Наукові керівники – Бялий А.О., Костів З.П.. Фітьо Н.Р. в цілому задоволені проведеною науково-пошуковою роботу та окреслили подальші перспективи наукової діяльності гуртка.

Із заключним словом виступила завідувач кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я Неділько Р.В., яка оцінила на достатньому рівні представлену науково-пошукову роботу здобувачів вищої освіти. Наголосила на тому, що ця проблематика є актуальною і потрібно досліджувати її і в подальшому.

Дякуємо нашим студентам-пошуківцям та всім, хто долучився.