Засідання міждисциплінарного студентського наукового гуртка “Панацея”

02.04.2024 року відбулося чергове засідання МДСНГ “Панацея’. Зі вступним словом виступив керівник наукового гуртка Бялий А. О.. Завідувачка кафедрою внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я Неділько Р.В. оприлюднила інформацію для студентів гуртка про правильність використання наукової публікації в подальшій науковій пошуковій роботі гуртківців. Буцяк Соломія та Комар Татьяна підготували презентаційну доповідь, присвячену до Всесвітнього дня боротьби з ожирінням. В презентації були розкриті основні чинники розвитку недугу, цікаві статистичні дані та сучасні рекомендації щодо профілактики. Із заключним словом виступили завідувач кафедри і науковий керівник гуртка, які оцінили представлену презентацію.

Дякуємо нашим студентам-пошуківцям за представлену презентацію.