Засідання 12.11.2020

     12 листопада 2020 року у ВНКЗ ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського” відбулося засідання Ради молодих учених.
     Під час зустрічі Стоколос-Ворончук О.О., проректор з наукової роботи, наголосила на тому, що молоді учені – це потужна інтелектуальна сила, яка будує наукове майбутнє української медичної науки. Діалог молодих учених є дуже важливим чинником розвитку наукової політики в Академії.

     Наталія Юріївна Олійник, кандидат політичних наук, доцент, поділилася досвідом та поінформувала про перспективи пошуку можливостей для науковця і популярні грантові програми, про важливість проведення тренінгів, семінарів і вебінарів з підготовки проектних заявок.

     Голова Ради молодих вчених – Ільчишин О.В. наголосила, що ефективна комунікація, активна співпраця – це запорука успішного співробітництва. Сьогодні молоді вчені консолідуються задля якісних трансформацій у сфері науки та вищої освіти, готові докладати зусилля, час і спрямовувати свою працю для розвитку медичної науки. Саме об’єднання молодих учених покликане сформувати відповідальне молодіжне академічне середовище, і дуже важливо, що це відбувається в постійному діалозі і співпраці з представниками інших ЗВО, органів влади, адже це свідчить про те, що мрії про «освіту і науку понад усе» мають усі шанси стати реальністю.

Засідання 12.11.2020