Ярмарка вибіркових компонентів

26 жовтня 2023 року гаранти ОПП «Лабораторна діагностика» першого бакалаврського рівня вищої освіти та освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр спеціальності 224 Технології медичної діагностики та лікування й викладачі кафедр Академії провели «Ярмарку вибіркових компонентів» для здобувачів освіти першого року навчання.

Науково-педагогічні працівники представили свої освітні вибіркові компоненти у вигляді презентацій, акцентуючи на меті, завданнях та компетентностях які здобувач освіти набуде у разі їх обрання.

Здійснення вільного вибору даних освітніх компонентів забезпечує студентам побудову індивідуальної освітньої траєкторії з урахуванням власного потенціалу та своїх інтересів.