Як врятувати найцінніше у цьому світі – людське життя?

16 вересня 2021 року організовано та проведено майстер клас для здобувачів вищої освіти .

Надання домедичної допомоги є невід’ємною частиною роботи не тільки медичної сестри, медичного брати, акушерки, а й фармацевта. Саме тому, сьогодні, для студентів фармацевтів проведено майстер-клас викладачами Ільчишин О.В., Кузьменко О.В. та завідувачем кафедри Неділько Р.В. з надання домедичної допомоги постраждалому.
     Організатори ставили за мету закріпити та відпрацювати алгоритми дій при наданні першої невідкладної допомоги у відповідності до сучасних міжнародних стандартів, а саме: вміння перевіряти притомність та дихання, проводити серцево-легеневу реанімацію, непрямий масаж серця та користуватися дефібрилятором. За оцінкою студентів, вони отримали багато нової інформації та закріпили низку навичок, які, без сумніву, стануть у нагоді і сприятимуть наданню кваліфікованої невідкладної допомоги.