XIII Міжнародний Конгрес медичних сестер “Медсестринство під час війни”

12 травня 2022 року у Всесвітній день медичної сестри викладачі кафедри лабораторної медицини прийняли онлайн участь у XΙΙΙ Міжнародному Конгресі «Медсестринство під час війни”. Для усіх працівників цієї професії  з різних країн світу організаторами біло створено інтерактивну платформу обміну знаннями та досвідом роботи. Заслухано змістовні доповіді, поради з різних країн світу. В рамках Конгресу відбулося нагородження Премією “Найкраща медична сестра України 2021” . Висловлюємо щиру подяку організаторам Конгресу:
  • ДУ “Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України”;
  • Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я;
  • КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського”;
  • НДСЛ Охматдит;
  • Міжнародний благодійний Фонд “Дитяче серце”.
З повагою Уляна Федорович – завідувач кафедри лабораторної медицини Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського.