Вища освіта та практика в медсестринстві

Науково – педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Львівської медичної академії ім.Андрея Крупинського взяли участь у ХІ Науково-практичній конференції з міжнародною участю «ВИЩА ОСВІТА ТА ПРАКТИКА В МЕДСЕСТРИНСТВІ», яка відбулась 22 жовтня 2020 року у м. Житомир.
Доповідь: “МЕДСЕСТРИНСЬКА ОСВІТА В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19: ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ( Ліщук Р.М.,канд.мед.наук., Неділько Р.В., канд.держ.упр., Рудакова Н.Є., Костерева Н.В.) – спікер якої ( Рудакова Наталія), доповіла про результати опитування, які проводились кафедрами психічного та фізичного здоров’я і кафедрою внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я, – була визнана однією з 5-ти найкращих!!!

Для заочної форми конференції подані доповіді:

1. ОЦІНКА ДІЯЛЬНОСТІ МЕДСЕСТРИНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ У ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ, канд.держ.упр. Безкоровайна У.Ю., канд.держ.упр. Неділько Р., студент-магістр Вовк М.
  2. ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ. РЕФОРМУВАННЯ ГАЛУЗІ, студентка магістр Фурдиконь І.В., канд.держ.упр.Безкоровайна У.Ю.
  3. МЕДСЕСТРИНСЬКА ОСВІТА В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19: ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ, Рудакова Наталя Евгенівна – аспірантка ЛНУ імені Івана Франка, викладач викладач кафедри психічного та фізичного здоров’я, магістр фізичної реабілітації,
  4. ГЕНЕТИЧНІ ТА ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВАД ЗОРУ У ЛЮДИНИ, Панкевич М.С викладач кафедри фундаментальних дисциплін
  5. РЕАБІЛІТАЦІЙНА ОСВІТА МЕДИЧНИХ СЕСТЕР: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВІТКУ В УКРАЇНІ, Рудакова Н.Е. аспірантка ЛНУ імені Івана Франка, викладач кафедри психічного та фізичного здоров’я, магістр фізичної реабілітації
  6. ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ. РЕФОРМУВАННЯ ГАЛУЗІ студентка магістрФурдиконь І.В., канд.держ.упр.Безкоровайна У.Ю.
  7. РОЛЬ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ ГУРТКІВ В УСПІШНІЙ АДАПТАЦІЇ СТУДЕНТІВ І ПОСИЛЕННІ МОТИВАЦІЇ ДО НАВЧАННЯ, Щурко М. М.викладач кафедри фундаментальних дисциплін.

Вища освіта та практика в медсестринстві Вища освіта та практика в медсестринстві