Виховний захід Свято Андрія

    Виховний захід з нагоди святкування християнського свята Андрія підготували здобувачі вищої освіти КЗВО ЛОР Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського, дипломовані фахівці своєї справи – група ІІІ АК-11. Куратор групи викладач вищої кваліфікаційної категорії – Засанська Г.М.

      Зима приносить нам багато теплих родинних свят, традицій, обрядів. Кажуть, що число 13 – невдале і викликає негативні емоції. Насправді – це все забобони. За українськими традиціями 13 грудня – це світле свято Андрія Первозванного, а для молоді – це веселощі, жарти, ігри, таємниче ворожіння. З давніх-давен в українській традиції свято Андрія було одним із найгучніших у передноворічному та передріздвяному періоді. 

      Іноземні традиції все ж таки все більше впливають на нашу молодь. Безумовно, впізнавати культуру інших країн – завжди цікаво і це розширює наш кругозір, але потрібно, особливо у сьогодення, думати по-українськи, говорити по-українськи, любити все українське і дотримуватися українських традицій.

     Нас тепер увесь світ запізнав, яка ми крута, мудра і сильна нація. Дякуючи і схиляючи голови перед нашими воїнами ЗСУ, ми можемо вільно дихати, вільно жити, вільно святкувати. То ж як годиться, кожне релігійне свято починається з молитви, тому ми починаємо наш виховний захід з молитви Андрія Первозванного. А закінчується дійство таким побажанням:

Від святої Катерини вам здоров’я у родини.

Від Первозванного Андрія – щоб збулася ваша мрія.

Від Варвари – щоб було кохання до пари.

Від святого Миколи – щастя всім мішок бажаєм.

А від Анни, в кожен дім злагоди й достатку всім!

Висловлюю щиру подяку Галині Михайлівні Засанські – куратору групи ІІІ АК-11 та нашим випускникам групи які в такий нелегкий час підготували такий цікавий виховний захід! Слава Україні!