Виховний захід на тему: “Розмова про….”

За ініціативи здобувачів вищої освіти групи ІІІ МС 21, підтримки викладачів кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я Софії Янків, Ольги Кузьменко та завідувача кафедри Роксолани Неділько, 18.10 21 року проведено зустріч-дискусію із захисниками та захисницями України на тему: «Розповіді про…..» приурочену до Дня Захисника Вітчизни.

Розмовляли про будні, людські потреби, дружбу та багато іншого. Здобувачі вищої освіти презентували захисникам та захисницям нашої вітчизни мотиваційну презентацію та мультфільм для підняття бойового духу та настрою. Зустріч пройшла у дуже теплій та людяній атмосфері.

Мотивація захисника

Виховний захід на тему: "Розмова про...." Виховний захід на тему: "Розмова про...." Виховний захід на тему: "Розмова про...."