Виховна година “Hard-Skills і Soft-Skills жорсткі та гнучкі навички”

Шалений темп життя, нелегкі умови праці, конкурентне середовище, стрімкий розвиток інформаційних технологій, ці та інші моменти вимагають від нас володіння певними соціальними компетентностями. Доведено, що для досягнення успіху важливо не лише бути професіоналом своєї справи. Сучасний фахівець у своєму «портфелі» має мати набір так званих «м’яких» навичок – soft-skills.

Адміністрація та викладачі Академії працюють над тим, щоб наші випускники володіли не тільки професійними навичками та компетентностями, але й могли реалізувати себе в житті. Важливо, щоб наші глухі випускники по завершенню академії змогли працювати в команді, володіти тайм-менеджментом та самоменеджментом, реагувати на негатив та управляти конфліктними ситуаціями.

З метою формування в глухих студентів соціальних навичок, в групі І ЛД 12 керівником групи Наталею Товчко, 15 лютого 2022 року, була проведена виховна година: «Гнучкі та жорсткі навички».

Керівник групи пояснила студентам значення формування м’яких навичок. Студенти поділилися зі своїм розумінням поняття, розповіли, з якими труднощами вони стикаються через нестачу soft-skills, озвучили, які навички їм потрібно розвивати.

Без сумніву, такі зустрічі допоможуть підготувати конкурентноспроможних, впевнених в собі фахівців, які зможуть розвиватися і рости в сучасному суспільстві.