Візит до медичної лабораторії «UNILAB»

09 грудня 2021 р. викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я Ільчишин О.В., разом зі здобувачами вищої освіти 2-го курсу спеціальності 223 Медсестринство відвідали медичну лабораторію «UNILAB».

Студенти ознайомилися зі структурою й роботою найсучаснішої лабораторії та інноваційними методами діагностики різноманітних захворювань, інфекційних хвороб.

Майбутні сестри / брати медичні мали можливість побачити роботу лабораторії зсередини, дізнатись, яким чином відбувається забір матеріалу, його зберігання, транспортування та на власні очі побачити, який шлях долає “пробірка”, перш ніж стати результатом аналізу.

Рефлексія студентів щодо екскурсії: надзвичайно цікава та пізнавальна, адже вони поринули в атмосферу досліджень у лабораторії, де щоденно тисячі людей звертаються, аби перевірити стан свого здоров’я.🙂