Вітаємо з присвоєнням вченого звання “професор”

27 квітня 2024 року відбулась визначна подія у житті не лише нашої кафедри, але й Академії в цілому. На засідання Вченої ради було оголошено рішення Атестаційної комісії МОН про присвоєння працівникам Академії вчених звань доцента та професора. Серед тих, хто в урочистій обстановці отримав диплом – доктор економічних наук, Корчинський Іван Осипович. Подія, безумовно, знакова! У житті нашого закладу це перше присвоєння вченого звання професора з часу його реорганізації з інституту в Академію.

Шановний Іване Осиповичу!

З радістю вітаємо Вас з присвоєнням вченого звання професора! Це свято не лише для вас, а й для всієї нашої кафедри, яка з гордістю відзначає ваші досягнення.

Ваші наукові праці та патенти стали джерелом натхнення для нас усіх. Ви – не тільки визнаний експерт у галузі економіки, а й приклад невтомної праці та віри у власні сили.

Нехай кожен новий день принесе вам нові відкриття, натхнення та успіхи. Ми пишаємося бути вашими колегами і разом з вами сподіваємося на ще більш яскраві досягнення у майбутньому.

З найщирішими побажаннями, колектив кафедри фундаментальних дисциплін.