Віртуальне навчання – за чи проти?

30 листопада 2020 року відбулася професійна майстерня на тему: Віртуальне навчання – за чи проти? для здобувачів вищої освіти факультету №1 спеціальності сестринська справа бакалаврського рівня освіти (група ІІІ МС 21 , група ІV МС 21), яку організовувала кафедра внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я.

Доповідачі: завідувач кафедри, канд.держ.упр. Неділько Р.В. та викладачі Жубрид М.Т., Янків С.В.

В онлайн заході взяли участь: декан факультету 1 канд.держ.упр. Безкоровайна У.Ю., проректор з навчальної роботи канд.хім.наук Сойка Л.Д., проректор з наукової роботи канд.філ наук, доц. Стоколос – Ворончук О.О., проректор з виховної роботи канд.держ.упр. Юристовська Н.Я., завідувач навчально – методичною частиною канд.філос.наук, доц. Федорик В.М., завідувач кафедри психічного та фізичного здоров’я канд.мед.наук Ліщук Р.М., завідувач кафедри фундаментальних дисциплін канд.пед.наук, доц. Сопнєва Н.Д., викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я, відповідальна за наукові семінари Костів З.П., викладач кафедри психічного та фізичного здоров’я Рудакова Н.Є. та зовнішній стейкхолдер сестра медична реанімаційного відділення хворих на  COVID І міської лікарні ім. Князя Лева.

Обговорили питання використання онлайн платформи віртуального симулятора Body Interact та провили практичне застосування даної програми  в удосконаленні фахових компетентностей та навиків.