Відкрите показове заняття на тему «Основні поняття про штучні коронки»

У четвер 11 січня 2024 року відбулася показова відкрита онлайн-лекція  з дисципліни: «Техніка виготовлення незнімних протезів»  викладача вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста циклової комісії стоматологічних дисциплін Відділення №2 Конюха Р.І. на тему: «Основні поняття про штучні коронки».

Викладач ознайомив здобувачів освіти з поняттям «штучні коронки», класифікацією штучних коронок, надав загальну характеристику різних видів цих конструкцій.

Також було розглянуто питання клініко-лабораторних етапів виготовлення пластмасових і фотополімерних коронок в якості тимчасових ортопедичних конструкцій. Були наведені приклади виготовлення цих конструкцій, як класичними так і сучасними цифровими методами.

Презентація містила велику кількість авторських слайдів.

Лекція отримала багато схвальних відгуків від колег, представників адміністрації та методистів і була рекомендована для подальшого використання в освітньому процесі.