Від Миколая до Йордана

КЗВО ЛОР “Львівська медична академія імені Андрея Крупинського”. 

     Кафедра лабораторної медицини.

     Збереження українських традицій святкування Різдвяних свят та передача їх молодому поколінню має вагоме значення в освітньому процесі з виховної роботи.

     Викладачі кафедри лабораторної медицини Орися Любінська та Ірина Двулят-Лешневська разом із студентами груп ІVЛД21 та ІІ ЛД21 підготували та провели 24.12.21 року виховний захід на тему: «Від Миколая до Йордана». Основний акцент проведеної онлайн-зустрічі в тому, що студенти активно долучились до створення контенту заходу, присвяченому циклу зимових свят України.

    Організаторами виховного заходу цікаво та лаконічно подано основні яскраві моменти святкування дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христового, Старого Нового року (Маланки, святого Василя) та Водохреща: історію виникнення свят, традиції до їх підготовки та святкування.

    Студенти, які приймали участь, спробували своїми розповідями занурити усіх гостей заходу в чарівну атмосферу різдвяних свят, подарувати частинку світлого дива, яке кожен з нас очікує та  хоче вірити напередодні Нового року та різдвяних святкувань.

    Новорічні та різдвяні свята – це унікальний, ні на що не схожий час у році, коли і діти, і дорослі поринають в атмосферу казки, дарують собі та своїм близьким незабутнє відчуття дива…

    Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвяними святами!

    Диво триває…лише хоча б трішки повірте у нього…