Вегетаріанство у контексті здорового харчування-запорука довголіття

А ви знали, що 2020 рік був оголошений роком веганів? Так, мова йде саме про тих людей, які відмовилися не тільки від вживання м’яса та риби, але і від будь-яких форм експлуатації тварин.

08.10 2020 р. у форматі проведення “Року медсестринства 2020″ було проведено міжкафедральний семінар “Вегетаріанство у контексті здорового харчування-запорука довголіття” для студентів та викладачів Львівської медичної академії, який підготували  викладачі Рик Т.М. (кафедра клінічного медсестринства, акушерства та гінекології), Янків С.В. та Неділько Р.В. (кафедра внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я).

Вегетаріанський стиль життя стає все більш популярним. Українці відмовляються від м’яса, хутра, проводять марші на захист тварин, в містах з’являються нові вегетаріанські кафе, а в Мережі не замовкають суперечки про користь і шкоду такої дієти.  Інформація про промислове тваринництво та його вплив на екологію не оминула і українську молодь.

Метою даного семінару було поінформувати щодо здорого харчування та способу життя на власний розсуд для подальшої професійної спрямованості.