ВЕБІНАР WHO EPI-WIN “Запобігання епідеміям і пандеміям у громадах за допомогою підходу One Health”

    13 вересня 2023 року завідувач кафедри лабораторної медицини Федорович Уляна Михайлівна прийняла участь  у вебінарі WHO EPI-WIN “Запобігання епідеміям і пандеміям у громадах за допомогою підходу One Health”.

    Епідемії та пандемії починаються і закінчуються в громадах. Коли громада виявляє загрози здоров’ю та реагує на них до того, як вони поширяться, пандемію можна запобігти. Тому важливо забезпечити громади належними знаннями та інструментами для запобігання, виявлення та реагування на спалахи. Спільна розробка профілактики та раннього втручання з громадами для запобігання та контролю спалахів за допомогою підходу Єдиного здоров’я має важливе значення для запобігання майбутнім епідеміям та пандеміям. 

    На вебінарі представлені голоси представників громад, організацій громадянського суспільства та науковців, обговорено поточну роботу та можливості посилити впровадження Єдиного здоров’я в громадах з метою запобігання епідеміям і пандеміям у майбутньому. 

Доповідачі: 

  • Доктор Сільві Бріан, директор відділу готовності до епідемій і пандемій та профілактики ВООЗ;
  • Доктор Марія Ван Керкхове, керівник відділу нових хвороб і зоонозів, ВООЗ;
  • Доктор Петра Хурі, директор департаменту охорони здоров’я та догляду, Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC);
  • Доктор Ях’я Дісу, керівник відділу комунікацій CDC, Нігерія;
  • Пані Еріка Марсе Санта, координатор асоціації «Early Cab», Мексика;
  • Пані Руна Хан, засновник і виконавчий директор НУО Friendship, Бангладеш.

Висловлюємо подяку організаторам та доповідачам за фаховий вебінар та можливість безперервного професійного розвитку.