ВЕБІНАР «Платформи клінічних випробувань нових і забутих протимікробних препаратів»

     20 вересня 2023 року завідувач кафедри лабораторної медицини Федорович Уляна Михайлівна прийняла участь у вебінарі на тему: «Платформи клінічних випробувань нових і забутих протимікробних препаратів». Вебінар проводився у співпраці з ecraid – Європейським альянсом клінічних досліджень з інфекційних захворювань. На цьому вебінарі у співпраці з Ecraid Хесус Родрігес Баньо та Джулія Бєліцкі поділяться темою платформ клінічних випробувань нових і забутих протимікробних препаратів.

    Доповідачі: 

    – Хесус Родрігес-Баньо, професор медицини, Севільський університет; та керівник відділу інфекційних захворювань, Університетська лікарня Virgen Macarena (Іспанія) – Юлія Біліцкі, старший консультант з дитячих інфекційних захворювань, Дитяча лікарня Базельського університету (Швейцарія); і читач з педіатричних інфекційних захворювань, Сент-Джордж, Лондонський університет (Велика Британія). 

    Модератор: Марк Бонтен, професор молекулярної епідеміології інфекційних захворювань Університетського медичного центру Утрехта, (Нідерланди).

     Презентація 1: Дослідження ускладнених інфекцій сечовивідних шляхів – можливості від POS-cUTI/ECRAID (Jesús Rodríguez-Baño), переглянуті конкретні аспекти рандомізованих досліджень CUTI. Обговорено нові конструкції під час випробувань в cUTI, представлено POS-cUTI та обговорено можливості. 

    Презентація 2: Планування змін: Платформа важких інфекцій новонароджених – АФРИКА (SNIP-AFRICA) (Юлія Бєліцкі). Оскільки доказова база для лікування неонатального сепсису в країнах з низьким і середнім рівнем доходу (LMIC) із високою поширеністю резистентних бактерій є обмеженою, необхідна архітектура дослідження, яка б гнучко та ефективно включала низку заходів для вирішення проблеми. Відповідні дослідницькі питання. SNIP-AFRICA представляє таку архітектуру, яка має бути реалізована в країнах Африки на південь від Сахари шляхом використання експертних знань, досвіду та поточних досліджень різноманітного партнерства SNIP-AFRICA. SNIP-AFRICA було чітко сплановано з урахуванням розширення та адаптації, щоб полегшити інтеграцію нових втручань, зокрема нових або перепрофільованих антибіотиків, у загальний робочий план. 

    Дякую організаторам та доповідачам про цікавий вебінар та можливість безперервного професійного розвитку!