Вебінар на тему: “Віртуальний медіа – брифінг з народної медицини”

    10 серпня 2023 року відбувся вебінар на тему:“Віртуальний медіа – брифінг з народної медицини” у якому прийняла участь завідувач кафедри лабораторної медицини Федорович Уляна Михайлівна. 

    ВООЗ працює над традиційною медициною з 1976 року, відповідаючи на запити країн про докази та дані для інформування про політику та практику, глобальні стандарти та правила для забезпечення безпеки, якості та справедливого доступу. 

    Традиційна медицина добре зарекомендувала себе в багатьох частинах світу, де вона відіграє важливу роль у культурі, здоров’ї та добробуті багатьох громад. У деяких країнах становить значну частину економіки сектору охорони здоров’я, і для мільйонів людей у ​​всьому світі продовжує залишатися єдиним доступним джерелом медичної допомоги.

Доповідачі:

  • Доктор Шьяма Курувілла, керівник Глобального центру традиційної медицини та саміту ВООЗ;
  • Доктор Кім Сунгчол, голова відділу традиційної, додаткової та інтегративної медицини ВООЗ;
  • Д-р Джон Рідер, директор Департаменту досліджень у галузі охорони здоров’я ВООЗ та директор спеціальної програми з досліджень та підготовки кадрів у галузі тропічних хвороб;
  • Доктор Руді Еггерс, директор ВООЗ з інтегрованих медичних послуг.

     Висловлюємо щиру подяку доповідачам за цікаві фахові та змістовні доповіді та за можливість безперервного професійного розвитку!