Вебінар “Корпорація чумою в полі”

19 квітня 2023 року завідувач кафедри лабораторної медицини заслужений працівник освіти України Федорович Уляна Михайлівна була учасником онлайн вебінару EPI-WIN: “Корпорація чумою в полі” (Цюріх, Женева, Мадагаскар, Ліма, Перу).

Доповідачі:

• Доктор Сільві Бріан, директор відділу готовності до епідемій і пандемій та профілактики (EPP), ВООЗ.
  • Д-р Марія Ван Керкхов, технічний керівник, відповіді на COVID-19, EPP, ВООЗ.
    Д-р Ерік Берхерат, медичний працівник, EPP, ВООЗ.
  • Доктор Міноарісоа Раджерісон, керівник відділення чуми, Інститут Пастера, Мадагаскар.
  • Доктор Сандра Телфер, популяційний еколог і експерт з чуми, Університет Абердіна, Великобританія.

Чорна смерть зареєстрована в усьому світі, за винятком Океанії, а ендемічними країнами є Демократична Республіка Конго, Мадагаскар і Перу.

Це захворювання спричиняє високий рівень смертності серед населення. На вебінарі було показано як поширюється чума, як з нею треба боротися за допомогою підходу One Health.  Дякуємо доповідачам за цікаві доповіді та безперервний професійний розвиток!