Вчимося разом

    Сьогодні в Академії до здобувачів освіти за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація» завітали  наші партнери, представники мережі аптек «Бажаємо здоровʼя». Керівник відділу навчання персоналу Маргарита Задорожня та комерційний директор Марта Морокишка у своїй презентації наголосили, що їхня місія полягає у допомозі кожній людині у підтриманні здоров’я та доброго самопочуття; наданні кваліфікованих фармацевтичних послуг; навчанні кожного турбуватись про своє здоров’я. В мережі для відвідувачів пропонується поєднання оптимальної ціни та широкого асортименту товарів для всієї родини. Керівництво мережі відповідально ставиться до рівня кваліфікації персоналу і в пошуку добрих спеціалістів. 

    Спілкування із здобувачами освіти пройшло у цікавому діалозі, а найбільш активні  отримали заохочувальні подарунки від мережі аптек.

    Під час зустрічі на кафедрі фармації викладачі поділилися напрацюваннями з підготовки практично-орієнтованих спеціалістів та обговорили шляхи подальшої  співпраці. Вже в травні наші  випускники приступлять до переддипломної практики в аптеках мережі «Бажаємо здоров’я» з можливістю подальшого їх працевлаштування.