Засідання науковго студенського товариства

31 жовтня 2023 року до Всесвітнього дня миття рук відбулося засідання студентського наукового товариства “Лабораторна діагностика” на тему: “Вагомість мікробіоти поверхні шкіри рук”.

Заслухано наукові доповіді з досліджень членкинь наукового студентського товариства “Лабораторна діагностика” студенток групи ІІ ЛД11 – Пиріг Руслани, Хомин Марії, Тейкало Олени, Липи Христини. Доповідачки висвітлили питання вагомості миття рук, а також актуальність цієї теми для підвищення усвідомленості громадськості щодо миття рук.

У сучасному світі поширення інфекційних захворювань завжди було на часі. За останні роки, особливо піл час глобальної пандемії, важливість інфекційного контролю стала ще більш актуальною.

Студентки продемонстрували активність та вагомість теми миття рук. Зустріч наукового студентського товариства була наповнена енергією. Це чудовий приклад того, як студенти можуть фахово розглядати актуальні питання і намагатися підвищення усвідомленості суспільства щодо важливих тем.

Зустріч членкинь наукового студентського товариства та усіх присутніх вразила своєю цікавістю та пройшла в атмосфері вільного обміну ідеями та креативних обговорень.

Щира подяка керівнику студентського наукового товариства “Лабораторна діагностика” Наталії Павлівні Менів та студентам групи ІІ ЛД11 – Пиріг Руслани, Хомин Марії, Тейкало Олени, Липи Христини за наукову роботу. Так тримати!