В здоровому тілі – здоровий дух!

До Дня фізичної культури і спорту 09.09.2021 викладачами Кафедри психічного та фізичного здоров’я Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського було проведено змагання з бадмінтону серед працівників Академії.
     За результатами змагань першою ракеткою Академії стала Галина Гутей. “Срібло та бронза” у Вікторії Короткої та Дарії Дзеси.
      Важливо, що у змаганнях взяли участь і завідувачі кафедр (Мирослава Калитовська, Світлана Лозинська, Роксолана Неділько) і науково-педагогічні працівники ( Галина Гутей, Галина Засанська, Марія Щурко, Ірина Тісновець, Вікторія Коротка, Наталія Якименко і Дарія Дзеса)
     Нагородження найкрутіших спортсменів Академії провели Микола Кость, к. н. з фізвиховання та спорту, доцент, в.о.завкафедри, та тренер і головний суддя змагань Андрій Зелінський.

Ми дбаємо за здоров’я та хороший настрій!!!  Змагання пройшли у дружній та приємній обстановці!!!
     Рухаємось далі!