Удосконалення практичних навичок

    Іноземні здобувачі освіти, які навчаються в Академії, систематично вдосконалюють свої практичні навички  з клінічних освітніх компонент: відпрацьовують ін’єкційні техніки, комунікаційні  аспекти взаємодії з пацієнтом та медсестринське адміністрування медичних послуг.

    На практичних заняття широко використовується інтегрований підхід з метою  імплементації набутих знань з фундаментальних  дисциплін у клінічні.

    Ще однією цікавою складовою освітнього процесу з  вивчення освітньої компоненти Nursing in Internal Medicine є спільні практики з українськими здобувачами того ж бакалаврського рівня, що дає можливість кращої адаптації та асиміляції в процес навчання для перших та покращення рівня розмовної  медичної англійської мови – для других. Міжнаціональні медичні команди обмінюються набутим навчальним досвідом, використовують методику Знаю-Вмію-Можу навчити, відпрацьовують алгоритмізовані підходи до вирішення клінічних симуляційних кейсів, спільно  взаємодіють  при  вирішенні проблемних  питань, що дає можливість нашим іноземним здобувачам  відчути себе невід’ємною  складовою  великої академічної спільноти!😊