Участь у вебінарі викладачів кафедри “Управління проєктами в галузі досліджень та розробок антимікробних препаратів”.

    7 червня 2023 року участь завкафедри Федорович УМ. та Менів Н.П. у вебінарі GARDP “Управління проєктами в галузі досліджень та розробок антимікробних препаратів”. 

    Модератор: Сіна Гербах, заступник керівника та керівник розвитку передачі, Група протиінфекційних препаратів, Інститут дослідження природних продуктів та біології інфекцій імені Лейбніца (Leibniz-HKI) та менеджер програми в INCATE, інкубатор антибактеріальної терапії в Європі, Німеччина.

На вебінарі виступили наступні доповідачі

– Крістіна Оррлінг, менеджер програми, Lygature, Нідерланди;

– Джулі Міралвес, керівник відділу досліджень і розробок і планування, Global Antibiotic R&D Partnership (GARDP), Швейцарія; 

– Модератор: Сіна Гербах, заступник керівника та керівник розвитку передачі Group Anti-infectives, Інститут дослідження природних продуктів та інфекційної біології імені Лейбніца (Leibniz-HKI) та менеджер програми INCATE, Інкубатор антибактеріальної терапії в Європі, Німеччина. 

Презентація 1: Оптимізація результатів спільних дослідницьких проектів (Крістіна Оррлінг). Побудова ефективна команда. Втілення ідей у ​​цілі, дії та результати. Моніторинг прогресу та пом’якшення ризиків.

Презентація 2: Управління проектами для проектів з розробки ліків – ключові виклики та способи їх вирішення (Джулі Міралвес). Ключові виклики в управлінні проектами для науково-дослідних розробок. Особистий погляд на вирішення цих викликів. 

Цей вебінар проводився у співпраці з INCATE, Інкубатором антибактеріальної терапії в Європі.

Висловлюємо щиру подяку доповідачам за безперевний  професійний розвиток!