Участь у тренінгу «Стратегія розвитку університету. Сесія 1»

Викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидат філософських наук Федорик В.М., кандидат педагогічних наук Клонцак О.І. та кандидат політологічних наук Олійник Н.Ю. разом з адміністрацією Академії та колегами з Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського взяли участь у тренінгу «Стратегія розвитку університету. Сесія 1», що відбувався 14-15 вересня 2021 р. у м. Львові в рамках україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Спікерами тренінгу були Матвій Хренов, співзасновник українського центру охорони здоров’я (UHC), та Віктор Артеменко, консультант україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Тренери ознайомили присутніх з основними стратегічними поняттями, такими як візія, місія, цілі; навчили визначати та аналізувати проблеми клієнта; розглянули поняття «унікальної пропозиції», стратегії «блакитних океанів» тощо. Окрім цього учасники тренінгу мали змогу, працюючи в невеликих групах, практично вирішувати поставлені завдання, формулювати проблеми, шукати способи їх вирішення.

Дякуємо україно-швейцарському проєкту «Розвиток медичної освіти» та спікерам за пізнавальний, насичений та продуктивно проведений час у дружній робочій атмосфері!

Стратегія розвитку університету Стратегія розвитку університету