Участь у міжнародній конференції “Schuman Trimarium Forum”

18-22 вересня 2023 р. асистент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін к.пед.н. Ореста Клонцак з студентами Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського (Ганна Калужна, Аліна Гурелич, Оксана Денека, Ірина Бовт, Анастасія Дмитрієнко) взяли участь у міжнародній конференції “Schuman Trimarium Forum”, що відбувалася у м. Красічин (Польща).

На міжнародній конференції були присутні близько 150 учасників з країн: України, Польщі, Румунії, Австрії, Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Угорщини, Хорватії, Чехії, Молдови, Словаччини, Словенії, Грузії, США, Нідерландів. Наша делегація ознайомила присутніх з історією, головними напрямами діяльності Академії, обговорили з представниками інших країн можливості для подальшої співпраці, створення наукових кіл та майданчиків для дискусій і розвитку творчого потенціалу молоді.