Участь у Медичному Форумі “UkraineOncoGlobal-2023. Session 9”

27 листопада 2023 року викладачі кафедри лабораторної медицини взяли участь у Медичному Форумі “UkraineOncoGlobal-2023. Session 9”.

Організатори:

ГО «Українська асоціація медичної освіти», журнал “Практична онкологія” за підтримки Publishing House Zaslavskyгазети «Новини медицини та фармації», медичного порталу http://www.mif-ua.com.

Модератор: Зотов Олексій Сергійович – к.м.н., доцент кафедри онкології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ, Україна).

В рамках МФ «UkraineOncoGlobal-2023. Session 9» відбулися:

– НПК “UkraineOncoGlobal-2023. Session 9”;

– “Майстер клас «Резекції підшлункової залози при непанкреатичних та непериампулярних пухлинах органів черевної порожнини”;

– Сателітний симпозіум “Актуальні питання фармакотерапії в клінічній онкології”.

Громадська організація “Українська асоціація медичної освіти” зареєстрована як провайдер заходів БПР, який відповідає всім вимогам Постанови КМУ від 14 липня 2021 р. №725 з набуттям офіційного статусу під номером 1108.

Дякую організаторам та доповідачам за фаховий Медичний Форум та можливість безперервного професійного розвитку!